حرف های عجیب محمود فکری خطاب به فرهاد مجیدی

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران: محمود فکری بعد از باخت استقلال مقابل فولاد خوزستان در فینال جام حذفی استوری طعنه آمیزی منتشر کرد.

حرف های عجیب محمود فکری خطاب به فرهاد مجیدی

فکری که به شدت از اتفاقات استقلال هنوز دلخور است در مصاحبه با خبرورزشی باز هم به فرهاد مجیدی تاخت و گفت: کاش دولت یک هفته دیرتر جا به جا می شد تا جهرمی و سلطانی فر دوباره به وسیله آقایان بهانه شکست و از دست رفتن جام می شدند اما متاسفانه دولت تغیییر نموده و نمی توانند مردم را با وزیر پرسپولیسی گول بزنند. الان راه فریب مردم این شده که محمود فکری استوری گذاشته و کنایه زده است. حالا خوب است ما استوری را قبل از بازی نگذاشتیم اگر قبل از بازی می گذاشتیم مقصر از دست رفتن جام هم محمود فکری می شد. این آدم ها بالاخره چوبش را می خورند خیلی هم بی سر و صدا اما متاسفانه دودش فقط به چشم هواداران واقعی استقلال می رود.

فکری ادامه داد: اگر به عقب برگردیم همه ایران می دانند چه اتفاقاتی افتاد و اینکه چه کارهای کردند. ما در استقلال وقتی برد هم می آوردیم مورد شدیدترین انتقادت بودیم اما الان دو تا جام را از دست داده اند (هم لیگ برتر و هم جام حذفی) اما هیچ کس حرفی نمی زند. من دلم برای هواداران واقعی استقلال می سوزد که باید یکسری چیزها را تحمل نمایند.

فکری گفت: بعضی با توطئه و کودتا به استقلال آمدند. آدم هایی را اجیر کردند تا با فحاشی به ما به اهدافشان برسند. شما ببینید زمان ما هر اتفاقی می افتاد خیلی ها راحت منتقد بودند و مصاحبه انتقادی می کردند اما الان چرا پیشکسوتان استقلال سکوت نموده اند؟! برای اینکه با شدیدترین فحاشی ها و بی احترامی ها روبرو می شوند. اگر تیم ایراد داشته باشد و کسی نتواند انتقاد کند آن ایرادها که رفع نمی شود. آن ایرادها می ماند و بدتر هم می شود. شما حساب کنید در این 3-2 سال اخیر فقط لقمه های آماده مربیان دیگر را گرفتند؛ لقمه آماده شفر، لقمه آماده استراماچونی و لقمه آماده محمود فکری. جالب اینجاست که هیچ اتفاق مثبتی هم نتوانستند ایجاد نمایند و فقط با بهانه های مختلف و فحاشی های زننده فرار رو به جلو کردند. فضای مجازی را اجیر و یک ارتش فحاش درست کردند تا به هر کس منتقدشان است حمله نمایند. شما مطمئن باشید علاوه بر آقایان، کسانی که در فضای مجازی فحاشی می نمایند هم چوبش را می خورند. ضمن اینکه فحاشی ها به خانواده خودشان برمی شود. این فضاها که درست شدنی نیست ولی خدا کند که بدتر از این نشود؛ گرچه به نظرم بدتر هم می شود. در هر حالت متاسفانه کسانی که فضای ورزش ما را به این سمت بردند خیلی پیروز بودند؛ فضای توطئه، دروغ و فحاشی و ...

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1940

به "حرف های عجیب محمود فکری خطاب به فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های عجیب محمود فکری خطاب به فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید