رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان به کار خود سرانجام داد

به گزارش مجله آیرخ، ایسنا/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان به کار خود انتها داد.

رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان به کار خود سرانجام داد

سعید شاهرخی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان در آیین اختتامیه رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان بیان نمود: وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یک مجموعه فرهنگی، علمی و پژوهشی است و این رویداد نیز فرهنگی، علمی و پژوهشی است.

وی مسئله یابی را یکی از ارکان مهم موفقیت در اقدامات دانست و اظهار کرد: در جامعه علمی و عملی برای موفقیت باید نگاه نقادانه، تحلیل گونه و اثرگذار با هدف حل مسئله داشته باشیم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از نقش بخش خصوصی در دستیابی به اهداف برای انجام هر اقدامی سخن گفت و اضافه نمود: باید برنامه ریزی لازم داشته باشیم و برنامه محور پیش برویم.

نجم الدینی، مدیر اجرایی رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان نیز در این آیین گفت: تشویق جوانان به سمت هنرهای سنتی، معرفی هنرهای سنتی و جذب گردشگری و...از اهداف این رویداد است.

وی با بیان این مطلب که رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان در بخش مالی، دانش آموزی و علمی برگزار شده، توضیح داد: در بخش هنری 1216 اثر از 743 هنرمند و 260 دانش آموز به دبیرخانه ارسال شده است.

نجم الدینی ادامه داد: آثار ارسالی به بخش مالی 63 رزومه و 74 ایده کسب و کار به رویداد راه یافته اند و بعلاوه به بخش علمی شش کتاب و 14 مقاله ارسال شده است.

وی تاسیس شرکت تعاونی با مشارکت ذینفعان پته و تاسیس باشگاه پته دوزان را از جمله نتیجه مورد نظر از برگزاری این رویداد برشمرد.

منبع: همگردی
انتشار: 15 آذر 1402 بروزرسانی: 15 آذر 1402 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2477

به "رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان به کار خود سرانجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد ملی کارآفرینی پته سیرجان به کار خود سرانجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید