سهامداران فملی بخوانند، مصوبات مجمع فملی چه بود؟

به گزارش مجله آیرخ، به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه اداره نظارت بر ناشران بورسی طی نامه ای از مدیرعامل فملی خواهان انتشار توضیحاتی در مورد جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده دوم آذر فملی شد، این شرکت هم در اطلاعیه ای نسبت به این درخواست شفاف سازی کرد.

سهامداران فملی بخوانند، مصوبات مجمع فملی چه بود؟

بر اساس این اطلاعیه که در کدال منتشر شده است فملی در مورد نتایج مجمع عمومی دوم آذر خود شفاف سازی کرد. در این روز علاوه بر مجمع عادی، مجمع فوق العاده هم برگزار شده بود.

در مجمع فوق العاده فملی افزایش سرمایه 100 درصدی این شرکت مورد تایید نهاده شد. بعلاوه در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت هم مسئولیت واگذاری سهام شرکت دنیا فولاد سیرجان به هیات مدیره شرکت تفویض شد.

بعلاوه 50 میلیارد ریال هم برای طرح فعالیت های اجتماعی برای شهرستان اهر به تصویب رسید.

در یکی از بندهای این شفاف سازی هم در مورد تامین هزینه بزرگراه خواجه-ورزقان بوده که در این خصوص 100 میلیارد تومان به مبلغ قبلی اضافه شد. بعلاوه این مجمع تصویب کرد که 70 میلیارد تومان هم به منظور احداث، تعریض و ترمیم جاده داوران هزینه گردد.

این مجمع بعلاوه در پاسخ به درخواست های استانداری کرمان و بعلاوه اداره کل بهزیستی تصمیم گرفت تا 6 میلیارد تومان را برای ساخت پرورشگاه ایتام در این استان اختصاص دهد.

مهمترین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2095

به "سهامداران فملی بخوانند، مصوبات مجمع فملی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهامداران فملی بخوانند، مصوبات مجمع فملی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید