قانون برای همه یکسان نیست؛ تبعیض آشکار به سود پرسپولیسی ها!

به گزارش مجله آیرخ، روز گذشته به طور رسمی از سوی سازمان لیگ اعلام شد ملاقات دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن لغو شد. این در حالی است که کاروان ذوبی ها در تهران حضور داشتند و مسئولان این تیم طی روز های گذشته بار ها در رابطه با ابتلای بازیکنان ذوب آهن صحبت کردند و برای لغو این بازی به سازمان لیگ درخواست دادند، اما لغو بازی از سوی مدیران سازمان لیگ رد می شد.

قانون برای همه یکسان نیست؛ تبعیض آشکار به سود پرسپولیسی ها!

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

اگر قرار بر لغو بازی بود چرا اجازه داده شد کاروان ذوب آهن به تهران سفر کند تا هزینه زیادی را متحمل گردد؟ ماجرای لغو بازی پرسپولیس و ذوب آهن عمیق تر از این هاست و باید در این رابطه مسئولان سازمان لیگ جوابگو باشند چرا که طی دو هفته گذشته ضربه سنگینی به ذوب آهن وارد شده است.

محرومیت رحمان رضایی و شکست ذوبی ها در بازی با شهرخودرو به دلیل ابتلای بیشتر بازیکنان این تیم به کرونا از جمله این موارد است.

*قانونی که سر و ته ندارد

چگونه می گردد ملاقات ذوب آهن و شهرخودرو با آن همه بازیکن مبتلا به کرونای ذوب آهن لغو نگردد، اما برای بازی این تیم مقابل پرسپولیس که چند بازیکن شان با منفی شدن تست کرونای شان برگشتند تا تیم شرایط بهتری پیدا کند، لغو می گردد؟ آیا قانون برای همه تیم های لیگ فزونی یکسان است؟

قانون تعریف شده ای در این رابطه وضع شده است، اما کارشکنی نه برای باشگاه هایی مثل ذوب آهن بلکه برای مسئولان بالا دستی که همین قانون را وضع نموده اند، صورت می گیرد. تبعیض آشکارا در لیگ برتر این روز ها صدای پیشکسوتان و فوتبالی ها را درآورده است.

رحمان رضایی پس از مصاحبه اش در همین رابطه تا اطلاع ثانوی محروم شد. او پس از شکست این تیم مقابل شهر خودرو گفت آیا قانون گذاران چیزی از فوتبال سر در می آورند؟ فکر کنم فوتبال را با ط می نویسند. آن ها چه می دانند تمرین چیست؟ آن ها هیچ آشنایی با مسائل فوتبال ندارند که چنین قانونی گذاشتند. آن ها نمی دانند سرمربی نمی تواند با 15 بازیکن از 35 بازیکنش کاری کند. از دیروز تا امروز 12 بازیکن ما که در اردو حضور داشتند، کرونا گرفتند. افراد قانون گذار در خانه نشستند و قانون گذاشتند و شعوری از فوتبال ندارند.

صحبت های رحمان رضایی باعث محرومیت او شد، اما با گذشت یک هفته می توان به این مساله پرداخت که با چه قانونی یک ملاقات لغو می گردد و یک ملاقات نه. آیا تبعیض بین تیم های لیگ فزونی آشکار نیست؟

منبع: فرارو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1567

به "قانون برای همه یکسان نیست؛ تبعیض آشکار به سود پرسپولیسی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون برای همه یکسان نیست؛ تبعیض آشکار به سود پرسپولیسی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید