قبل از بازسازی مطب این موارد را در نظر داشته باشد

به گزارش مجله آیرخ، ساخت یا بازسازی مطب نیاز به هزینه زیادی دارد، شاید عظیم ترین سرمایه گذاری از زمانی که سرمایه اولیه آغاز کار را تامین کردید. بعضی از متخصصین پزشکی به امید کاهش هزینه ها، تصمیم می گیرند خودشان دست به کار شوند. هرچه باشد دنیای ویدئو و وبسایت درباره پروژه هایی که توسط خود افراد انجام می گردد، وجود دارد و این افراد هم تحصیلکرده هستند. چقدر می تواند سخت باشد؟ قبل از خرید الوار و تخته، بهتر است این سوال ها را از خود بپرسید.

قبل از بازسازی مطب این موارد را در نظر داشته باشد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

1-مبلغ کل سرمایه گذاری چقدر است و قرار است از کجا تامین گردد؟

وقتی به دنبال تامین سرمایه هستید، باید بدانید چقدر زیر بار قرض خواهید رفت. یک شرکت ساختمانی باتجربه می تواند در ابتدای مرحله طراحی داخلی ، در ارزیابی هزینه ها به شما یاری کند. اعم از هزینه های غیرقابل پیش بینی بالقوه که از نظر شما پنهان مانده اند. با ارزیابی و تخمین هزینه دقیق، می توانید سرمایه مورد نظر را در زمان لازم تهیه کنید.

2- چه مدت می خواهید در این مکان بمانید؟

آیا حداکثر پنج سال در این مکان خواهید ماند؟ اگر اینطور است، به فکر اجاره کردن و بودجه کمتری باشید. اگر قصد دارید پنج سال یا بیشتر در این مکان بمانید، مقرون به صرفه است که آن را بخرید یا بسازید. نباید فراموش کنید که جای رشد را هم در نظر بگیرید، مثل یک فضای دیگر برای شرکا.

3- چه تعداد ساعت مشغول به ساخت یا بازسازی ساختمان خواهید بود؟ چه تعداد ساعت برای اشتغال به کار اصلی خود احتیاج دارید؟

هر مقدار پولی که از انجام این پروژه صرفه جویی می کنید، با تعداد ساعاتی که از شغل اصلی خود دور هستید از بین می رود. طراحی، ساخت، بازسازی، خرید ابزار و وسایل، نقل و انتقال و غیره همه این ها به زمان زیادی احتیاج دارند. اگر این پروژه را خودتان به دست بگیرید خیلی بیشتر از وقتی طول می کشد که متخصصان باتجربه سرِ کار باشند. قبل از آغاز چنین پروژه ای، تعداد ساعاتی که باید برای آن صرف کنید و میزان سودی که در اثر پذیرش نکردن و معاینه نکردن بیماران از دست می دهید را محاسبه کنید. شاید متوجه شوید که استخدام یک تیم حرفه ای در حداقل یک بخش از پروژه، باعث صرفه جویی اقتصادی و زمانی گردد.

4- آیا آمادگی تفاوت های طراحی داخلی مسکونی و تجاری را دارید؟

شاید در طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان باتجربه و پیروز باشید، اما به این معنی نیست که در طراحی داخلی ساختمان تجاری/بازرگانی و دکوراسیون مطب خود احتیاج به یاری ندارید. با توجه به حجم و تنوع بیمارانی که قرار است از وسایل و مبلمان مطب شما استفاده نمایند، مقاومت و پایداری آن ها باید بیشتر از مبلمان مسکونی باشد. انعکاس دادن محیط کاری و شخصی هم چالش خودش را دارد. یک تیم حرفه ای از یک شرکت طراحی داخلی در این امر به شما یاری می نماید. بیماران شما براساس دیدگاه خود نسبت به طراحی دفتر کار و دکوراسیون مطب شما، درباره مهارت شغلی شما قضاوت خواهند کرد. در سرمایه گذاری های هنگفت مثل طراحی داخلی کلینیک، کوچک ترین تصمیمات دکوراسیون داخلی هم اهمیت دارند. رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری استفاده شده می تواند بیماران را جذب یا دفع کند. یک تیم از شرکت دکوراسیون داخلی متخصص به شما یاری می نماید مواد و لوازم بادوامی انتخاب کنید که باعث رضایت خاطر شما و بیماران شما گردد.

طراحی، ساخت و ساز و بازسازی ساختمان وقت و هزینه زیادی می برند. همه فاکتورها را به دقت آنالیز کنید. برخی اوقات اگر خودتان دست به کار شوید، بهترین تصمیم را گرفته اید. اما اغلب اوقات متوجه می شوید که استفاده از یک تیم متخصص و حرفه ای، در صرفه جویی پولی و زمانی موثرتر است.

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1115

به "قبل از بازسازی مطب این موارد را در نظر داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبل از بازسازی مطب این موارد را در نظر داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید