مراسم پایانی جایزه ادبی جلال آل احمد روی آنتن صدا و سیما می رود

به گزارش مجله آیرخ، با اعلام دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال، آیین اختتامیه این رویداد ادبی از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

مراسم پایانی جایزه ادبی جلال آل احمد روی آنتن صدا و سیما می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران ، مصطفی جلالی، دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد درباره شیوه های برگزاری آیین اختتامیه این جایزه ادبی شرح داد و گفت: برای برگزاری مراسم اختتامیه دو راستا را پیگیری کردهیم؛ نخست در نظر داشتیم این آیین در سالن بزرگی با حضور تعدادی از برگزیدگان و شایستگان تقدیر برگزار گردد و رسانه ها بتوانند به صورت زنده این برنامه به وسیله بستر هایی که فراهم است، دنبال نمایند.

وی ادامه داد: این تصمیم طی مکاتبه ای با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اعلام شد، اما اجازه برگزاری این مراسم به شکل محدود به ما داده نشد؛ بنابراین ما به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا و حفظ سلامتی مهمانان از انتخاب این شیوه برگزاری صرف نظر کردیم.

جلالی با بیان اینکه برگزاری آیین اختتامیه در یک برنامه تلویزیونی شیوه دیگری است که برای برگزاری مراسم اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد در نظر گرفته شده، اظهار کرد: هماهنگی های لازم با شبکه چهار سیما برای ضبط برنامه های این آیین انجام شده و منتظر هستیم که تاریخ و ساعت دقیق پخش برنامه اعلام گردد. پیش بینی می گردد هفته اول دی ماه بتوانیم آیین اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد را به وسیله شبکه چهار سیما پخش کنیم.

جلالی درباره نحوه حضور برگزیدگان و شایستگان تقدیر در آیین اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد گفت: برگزیدگان و شایستگان تقدیر به وسیله تماس های تلفنی یا سایر شیوه های برخط در برنامه اختتامیه حضور خواهند داشت.

جلالی اظهار کرد: در آستانه چهل سالگی شروع جنگ تحمیلی، 12چهره برتر داستان و مستندنگاری دفاع مقدس با داوری اهالی رسانه و خبرنگاران به عنوان بخش ویژه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد انتخاب و معرفی شدند که در برنامه اختتامیه کوشش خواهیم کرد با تعدادی از برگزیدگان این بخش در ارتباط های تلفنی یا برخط گفت گو کنیم.

وی در سرانجام با بیان اینکه نامزد های سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری معرفی شده اند، گفت: جایزه نقدی برگزیدگان و شایستگان تقدیر به وسیله شماره حساب اعلامی برای آن ها واریز خواهد شد و لوح تقدیر و نشان جایزه ادبی جلال آل احمد برای آن ها ارسال می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1590

به "مراسم پایانی جایزه ادبی جلال آل احمد روی آنتن صدا و سیما می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم پایانی جایزه ادبی جلال آل احمد روی آنتن صدا و سیما می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید