پخش نفس دوم با هدف یاری به بیماران دیابتی

به گزارش مجله آیرخ، تهران (پانا) - برنامه نفس دوم با هدف تغییر سبک زندگی و پیشگیری و درمان با استفاده از حرکات ورزشی پخش می گردد.

پخش نفس دوم با هدف یاری به بیماران دیابتی

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، شهرام زین العابدینی مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در توضیحاتی گفت: برنامه نفس دوم با هدف تغییر سبک زندگی و پیشگیری و درمان به واسطه حرکات ورزشی فراوری و روانه آنتن می گردد. این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت 9 و 10 دقیقه به مدت 45 دقیقه پخش می گردد. این برنامه روز پنجشنبه 18 آذر ماه به موضوع تاثیر تمرینات انعطاف پذیری و یاری به افراد دیابتی می پردازد. بعلاوه دکتر مریم ابوالحسنی متخصص پزشکی ورزشی در برنامه حضور دارد و در این باره صحبت می نماید.

برنامه نفس دوم در مورد روانشناسی ورزشی است و آیتم های مختلفی دارد از جمله آیتم بازی در خانه که به مخاطبین بازی هایی را آموزش می دهد که در ایام کرونا می توان در خانه انجام داد. بعلاوه آیتم بازی های محلی اختصاص به بازی هایی دارد که همراه با فعالیت های بدنی است. هر استان بازی های مختص به خودشان را دارند.

محور اصلی برنامه پزشکان ورزشی هستند که به سئوالات مخاطبین پاسخ می دهند.

از کارشناسان برنامه که متخصصان پزشکی ورزشی هستند که می توان به امیرحسین عابدی یکتا، امیرحسین براتی، مهرشاد پورسعید اصفهانی، محمد حسبی، شهرزاد خسروی، عزیزه فرزین مهر و مریم ابوالحسنی اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2100

به "پخش نفس دوم با هدف یاری به بیماران دیابتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش نفس دوم با هدف یاری به بیماران دیابتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید