شروع انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از یک ماه دیگر

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران - انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت حدود یک ماه دیگر به صورت الکترونیکی شروع خواهد شد و مشمولان باید برای شرکت در این انتخابات حتما سجامی شوند. از سوی دیگر افرادی که متقاضی عضویت در هیئت مدیره شرکت ها هستند باید تا 28 فروردین ماه نسبت به ثبت تام در سامانه ستان اقدام نمایند.

شروع انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از یک ماه دیگر

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری استان ها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه اول اردیبهشت امسال تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استانها برگزار خواهد شد و آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت که به روش غیرمستقیم مدیریت دارایی باقی مانده و دارای سهام در یکی از شرکت های سرمایه گذاری استانی هستند باید جهت شرکت در این انتخابات نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس sejam.ir اقدام نمایند.

بر اساس اطلاعیه شماره یک سازمان بورس و اوراق بهادار، در اجرای تبصره 5 ماده(6) آیین نامه مربوطه، این مجامع صرفاً به صورت الکترونیکی برگزار شده و به وسیله سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این راستا و بر اساس اطلاعیه شماره 2 سازمان بورس و اوراق بهادار، آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان ها که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکت ها ثبت نام نمایند، با توجه به تمدید مهلت ثبت نام نامزد های هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا 28 فروردین ماه امسال باید با مراجعه به سامانه ستان به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت معین شده اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام

داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی، تجربه کافی، بارگذاری و ارسال بی نقص و کامل تمامی مدارک در سامانه مزبور بارگذاری (بدیهی است به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد) شرایط ثبت نام متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذار است. در ضمنً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1753

به "شروع انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از یک ماه دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از یک ماه دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید