فیلم بهانه جویی صبا راد خانم مجری از بازگشت به ایران !

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران: ویدیو تازه صبا راد مجری زن صدا و سیما که می گوید به دلیل آمدن به ایران آب به آب شده ام.

فیلم بهانه جویی صبا راد خانم مجری از بازگشت به ایران !

صبا راد مجری سابق تلوزیون ایران است که مدتی قبل قید کارکردن در صدا وسیما را زد و استعفاء داد. صبا راد همسر مرتضی علی آبادی بود که بعدا از همدیگر جدا شدند. صبا راد پس از جدایی با مانی رهنما ازدواج کرد. صبا راد و مانی رهنما برای مدتی ایران را به مقصد کشور ترکیه ترک کردند. صباراد فیلمی از حال بد خود را به دلیل آب به آب شدن در سفر ایرانش منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، صبا راد مجری زن مشهور صدا و سیما که مدتی بود به ترکیه مهاجرت کرده بود چند روزی است به ایران برگشته است شرایط جدیدی دارد که به شکل زیر توضیح می دهد.صبا راد مجری زن مشهور ناگهانی به ترکیه مهاجرت کرد و بعد از مدتی باز هم به صورت ناگهانی و بدون اینکه کسی دلیل آن را بداند به ایران بازگشت.

آیا صبا راد دوباره مجری صدا و سیما می شود ؟

احتمال اینکه بازگشت صبا راد به ایران به دلیل آغاز به کار دوباره او در صدا و سیما باشد خیلی ضعیف است چرا که در این مدت تصاویر و فیلم هایی از پوشش متفاوت او در اینستاگرام منتشر شده است و همچنین آن لایو جنجالی خود و همسرش درباره وطن و ایران و سخت بودن زندگی در ایران به طور کلی برای ممنوع الکار شدن یک مجری کافی است و احتمال بازگشت او تقریبا وجود ندارد (خیلی از مجریان زن با صد برابر موارد کمتر ممنوع الکار شده اند). صبا راد (فاطمه راد) مجری سابق صدا و سیما است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه ورزش ـ نشاط ـ تندرستی آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. او مدتی بود که در پی تاسیس برنامه مستقل اینترنتی بوده است.

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

منبع: رکنا
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2022

به "فیلم بهانه جویی صبا راد خانم مجری از بازگشت به ایران !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم بهانه جویی صبا راد خانم مجری از بازگشت به ایران !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید